Patarimai

„Šiltnamio priežiūra“

Įsigijote šiltnamį su polikarbonatine danga, tačiau nežinote kaip tinkamai prižiūrėti? Turime Jums keletą patarimų.

1. Kartą per sezoną plaukite šiltnamio vidų ir išorę – suodžiais ar žiedadulkėmis apsinešusi danga sumažina šviesos pralaidumą.
2.  Norint nuplauti šiltnamį tiek iš vidaus, tiek iš išorės, naudokite tik švelnias valymo priemones, tokias kaip : minkšta kempinė ar šluostė, ūkinis muilas arba atskiestas indų ploviklis (kuris taip pat padeda naikinti kenkėjus). Griežtai draudžiama naudoti įvairią stiprią chemiją.
3. Išmuilinę šiltnamio vidų ir išorę, nuplaukite šiltu vandeniu nestipria srove, nenaudokite aukštos srovės vandens purkštuvų, tokių kaip „Kercher“- taip pažeisite apsauginį polikarboto sluoksnį.
4. Nuliejus vandeniu viską gerai nusausinkite – visus vyrius, karkasą, plyšelius, langų rėmus.
5. Nors mūsų šiltnamiai atlaiko dideles sniego apkrovas, rekomenduojame reguliariai nušluoti sniegą nuo šiltnamio stogo – naudokite šepečius ar šluotas ilga rankena, venkite grėblių, kastuvų ar kitokių įrankių su aštriais ašmenimis, kad nesubraižytumėte polikarbonato paviršiaus.
6. Norint išvengti šiltnamio sužaliavimo, rekomenduojame įsigyti plastikines apsaugėles, kurios padės apsaugoti dangą nuo žolės įaugimo ar purvo patekimo į dangos vidų.
Tinkamai prižiūrėtas šiltnamis tarnaus daugelį metų ir džiugins ne tik Jūsų akį, bet ir kaimynų.

*Griežtai draudžiama naudoti įvairią stiprią chemiją, aštrius įrankius ar aukšto slėgio vandens purkštuvus. Jeigu taip nutiko, kad netinkamai uždarėt polikarbonato galus ir įaugo žolė ar įlindo kirminų, tokiu atveju jau reikia keisti dangą. Nešvarumams patekus į vidų, dangos neardyti ar kitokiais būdais nebandyti išvalyti, taip tik nesugrįžtamai sugadinsite dangą. Tinkamai prižiūrėtas šiltnamis tarnaus daugelį metų ir džiugins ne tik Jūsų akį, bet ir kaimynų.

Scroll to Top